ارائه درمان‌های نوین ارتوپدی

عضو انجمن ارتوپدی ایران از ارائه درمان‌های نوین در حوزه ارتوپدی دربیست و ششمین کنگره انجمن جراحان ارتوپدی ایران خبر داد.

دکتر روشنک مرادی، در آستانه برگزاری بیست و ششمین کنگره انجمن جراحان ارتوپدی ایران، گفت:‌ این کنگره ۳۰ مهر تا ۴ آبان ۹۷ در هتل المپیک تهران برگزار می‌شود که جدیدترین دستاوردهای علمی با حضور اساتید برجسته داخلی و خارجی مورد بحث و گفتگو قرار می‌گیرد.

دبیر بیست و ششمین کنگره انجمن جراحان ارتوپدی با بیان اینکه این کنگره یکی از بزرگ‌ترین کنگره‌های مرتبط با رشته‌های ارتوپدی است، افزود:‌ محورهایی همچون جراحی دست، جراحی زانو، جراحی ستون فقرات، جراحی اطفال، جراحی هیپ و تروما است و درمان‌های ارتوپدی نوین در این زمینه‌ها ارائه خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه بیست و ششمین کنگره انجمن جراحان ارتوپدی ایران یک کنگره جنرال است و موضوعات مختلف در آن مطرح می‌شود، ادامه داد: روز آخر این کنگره به مشکلات ارتوپدی که توافق نظر در آن وجود ندارد، اختصاص دارد و به عبارتی اختلاف نظر درمانی بین پزشکان مورد بحث و گفتگو قرار می‌گیرد.

مرادی عنوان کرد: میهمانان خارجی این کنگره از کشورهایی همچون فرانسه، انگلستان، عمان، تایلند، لبنان، ترکیه و هندوستان بوده و مسائل درمانی به روز و درمان‌های ارتوپدی نوین مطرح خواهد شد. همچنین از تجربیات اساتید داخلی و خارجی استفاده می‌شود.

وی به موضوع تحریم‌ها اشاره کرد و خاطرنشان ساخت: تحریم‌ها در حوزه‌های مختلف از جمله ارتوپدی تأثیرگذار بوده و این مسئله هم در زمینه تهیه وسایل و تجهیزات و هم در زمینه همکاری با اساتید خارج از کشور مشکل‌ساز است.

این جراح دست گفت:‌ البته جامعه ارتوپدی جزو قشری بوده که از دل و جان جهت خدمت‌رسانی به مردم فعالیت کرده و این مسئله در زمان جنگ تحمیلی نیز ثابت شد. همچنین جامعه ارتوپدی در همه اتفاقات از جمله جنگ تا حوادث و تروما جزء جان‌ برکفانی بوده که در خط اول خدمت‌رسانی به مردم قرار دارد.شفاآنلاین

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

6 − 6 =

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.