انتخاب با شماست؛رویکرد مثبت یا منفی

تهران شیمی با تمام توان و قدرت، نیازهای دارویی کنونی کشور را پاسخ خواهد داد و اجازه نمی دهد خللی در تامین دارو برای بیماران ایجاد گردد.

بیان رویکرد مثبت برای تامین نیازهای دارویی ایران از جانب مدیرعامل شرکت دارویی تهران شیمی، خبرگزاری شفااینفو را بر آن داشت تا گفت و گویی با دکتر مهرآمیزی مدیر عامل تهران شیمی انجام دهد.

دکتر مهرآمیزی در حاشیه چهارمین نمایشگاه بین المللی ایران فارما با اشاره به تنوع بازار دارویی ایران نسبت به بازار دارویی منطقه بیان کرد که سرانه دارویی ایران به ازای هر نفر 40 دلار است در حالی که این عدد در هند حدود 15دلار است.

با توجه به تنوع بازار و سرانه مصرف، امکان کارآفرینی و پیشرفت های دارویی بسیار زیاد است.تنها عامل بازدارنده شرایط اقتصادی بسته است زیرا شرکت ها نمی توانند از تمام پتانسیلشان برای سرمایه گزاری استفاده کنند.

مدیر عامل داروسازی تهران شیمی در ارتباط با پیش بینی بازار دارویی در سال 2019 بیان کرد که با توجه به مسائل سیاسی و اقتصادی، موانع و مشکلاتی برای صنعت داروسازی مانند تمامی صنایع دیگر وجود دارد که این امر نیازمند همکاری و همراهی از سوی قانون گذاران و مسئولین حکومتی است تا به اصلاحاتی در گردش نقدینگی، دست‌اندرکاران این صنعت بتوانند به وظیفه اصلی‌شان که تولید داروی باکیفیت ایرانی است عمل کنند.شفااینفو

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه + 3 =

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.