اولین دستگاه ایرانی ترمیم کننده زخم‌های عفونی تولید شد

اختراعات جوانان  نخبه در شرکت‌های دانش‌بنیان است که  رشد و پیشرفت کشور را به دنبال دارد.

یکی از شرکت‌های دانش بنیان موفق به تولید  دستگاهی شده است که  در کمترین زمان  و به بهترین شیوه ممکن هرنوع زخمی را درمان  و از بروز عفونت در آن جلوگیری می‌کند.

مدیر این  شرکت دانش بنیان در خصوص محصول  ساخته شده در این شرکت گفت: موفق به تولید دستگاهی شده ایم که بیماران را درمان  و تمام عفونت هایی ممکن در یک زخم  را خارج می‌کند

دستگاهی که عفونت های بدن شما را درمان می‌کند

وی ادامه داد:‌ این محصول در قالب یک دستگاه است که باید آن را  روی زخم قرار داد تا کار خود را انجام دهد و عفونت را از زخم بیرون بکشد.

مدیر این شرکت دانش بنیان در خصوص چگونگی کار این دستگاه اظهار کرد: دستگاه دانش بنیانی که شرکت ما تولید کرده، دارای کیت‌ و پنس مخصوصی است که بر روی زخم قرار می‌گیرند و با فشاری که به زخم وارد می‌کند تمام ترشحات و عفونت‌های درون زخم  را از بین می‌برد و به خود جذب می‌کند.

وی با بیان اینکه این شرکت اولین تولید کننده دستگاه است، اظهار کرد: شرکت ما به عنوان اولین تولیدکننده این محصول در کشور می‌تواند به بیماران کمک بسیاری کند زیرا وجود عفونت و ترشح در داخل زخم  مشکلات متعددی را برای بیماران به وجود می‌آورد و  به جهت آنکه برای افراد، بیماری های عفونی  بوجود نیاید، این دستگاه تولید شده است.شفاآنلاین

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دوازده − ده =

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.