ساخت ۱۵۰ واحد مسکونی برای بیماران دیالیزی

داریوش آرمان با بیان این مطلب و با اشاره به اینکه در راستای عمل به فرمایش مقام معظم رهبری، می‌خواهیم شاهد ایجاد شرایطی باشیم که بیماران به جز رنج بیماری، دغدغه دیگری نداشته باشند، افزود: برهمین اساس برای جلب حمایت‌های خیرین و نیکوکاران تلاش می‌کنیم تا از این طریق مشکلات و دغدغه‌های بیماران نیازمند در زمینه تامین دارو و هزینه‌های درمان کاهش یابد.
وی تصریح کرد: تشویق مردم به انجام آزمایش‌های پزشکی و نیز اصلاح سبک زندگی و تغذیه جزو اهداف اصلی و مهمی‌است که باید دنبال شود تا شاهد کاهش آمار ابتلا به بیماری‌های کلیوی در کشور باشیم. استفاده از ابزارهای گسترده اطلاع‌رسانی برای پیشگیری از شیوع بیماری‌های کلیوی نقش مهمی‌در آگاهی بخشی عمومی‌خواهد داشت.
آرمان با اشاره به برنامه‌ریزی برای مشارکت در ساخت و تکمیل حدود ۱۵۰ واحد مسکن برای بیماران دیالیزی ساکن در مناطق زلزله زده استان کرمانشاه گفت: تلاش می‌کنیم پیش از آغاز فصل سرما، این بیماران از مشکلات زندگی در کانکس و چادر رها شوند و انتظار داریم مجموعه دولت و نهادهای مختلف مربوطه نیز در این مسیر با انجمن و نیکوکاران همراه شوند.
مدیرعامل انجمن حمایت از بیماران کلیوی ایران با تاکید بر ضرورت همراهی نهادهای دولتی برای کاهش مشکلات بیماران کلیوی، اظهارداشت: امیدواریم نگاه مثبتی که در مجموعه وزارت کشور برای ارتقای جایگاه سازمان‌های مردم نهاد بویژه فعالان حوزه درمان و سلامت وجود دارد، هرچه بیشتر به حوزه عملیاتی نزدیک شود و شاهد افزایش مشارکت فعال و موثر دولت در رفع مشکلات بیماران باشیم.شفاآنلاین

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ده + 15 =

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.