مراجعه روزانه ۲ هزار نفر به یکی از درمانگاه‌های هلال احمر در کربلا

مسئول درمانگاه جمعیت هلال احمر در هتل الماس شرق کربلا با بیان اینکه این درمانگاه با حضور نزدیک به ۲۵ پزشک به زائران خدمات ارائه می‌کنند، گفت: به صورت میانگین روزانه 2 هزار نفر به این درمانگاه مراجعه می‌کنند.

دکتر حمیدرضا دهقان در مورد ارائه خدمات پزشکی در درمانگاه جمعیت هلال احمر در هتل الماس شرق کربلا اظهار کرد: فعالیت ما در اینجا از اوایل ماه صفر آغاز شده و تقریبا از پنجم صفر نیروهای هلال احمر کامل شده‌اند. در حال حاضر در این درمانگاه ۲۵ پزشک متخصص و عمومی به صورت ۲۴ ساعته ساعت و در چهار شیفت کاری فعال هستند. در هر شیفت نیز حداقل پنج پزشک بیماران را ویزیت می‌کنند.

وی افزود: در این درمانگاه سه آمبولانس مستقر است همچنین در صورت نیاز به کار تخصصی بیشتر و بستری بیماران این بیماران به بیمارستان الحسین کربلا منتقل می‌شوند.

مسئول درمانگاه جمعیت هلال احمر هتل الماس شرق کربلا با اشاره به اینکه این درمانگاه مجهز به آزمایشگاه است، گفت: در این درمانگاه آزمایش‌هایی از جمله آزمایش خون را نیز انجام می‌دهیم.

وی ادامه داد: چند مترجم در درمانگاه حضور دارند که اگر بیماران عرب به ما مراجعه کنند به عنوان رابط پزشک و بیمار  فعالیت می‌کنند.

دهقان در مورد میزان مراجعه کنندگان به درمانگاه گفت: به صورت میانگین تقریباً روزی ۲ هزار نفر مراجعه کننده داریم. شفاآنلاین

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یازده + هجده =

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.