۵۰ کارگاه‌های تخصصی رایگان برای دانشجویان داروسازی

در مدت برگزاری چهارمین نمایشگاه بین‌المللی ایران فارما ۲۰۱۸ حدود ۵۰ کارگاه با حضور متخصصان و کارشناسان حوزه‌های مختلف برگزار می‌شود و این کارگاه‌ها برای دانشجویان رایگان است.

کارگاه‌های روز اول نمایشگاه داروسازی

در اولین روز از نمایشگاه؛ دوشنبه، دوم مهرماه؛ در سالن شماره 1، از ساعت 16 تا 18، پانل آشنایی با موقعیت‌های شغلی داروسازی با حضور حمید خویی به‌عنوان دبیر پانل، در سالن شماره 2، در ساعت ساعت 14 تا 18، کارگاه GLP در صنعت داروسازی با حضور نوشین ادیب، ساعت 14 تا 16 در سالن شماره 3، کارگاه فارماکولوژی سیستمی و drug repositioning توسط  محمد شریف‌زاده و احمدرضا دهپور، برگزار می‌شود.

همچنین در سالن شماره 4، کارگاه الزامات چگونگی تهیه، توزیع و نگهداری آب دارویی توسط معصومه کنعانی، مهندس کیانوش سالک سلطانی، مهندس ریحانه زمانی کاوه، امیر مهدی‌زاده، در ساعت 14 تا 18 و در سالن شماره 5، کارگاه تکنولوژی‌های نوین در فرمولاسیون دارو با حضور فرناز میرزا زاده، ریحانه ورشوچیان در ساعت 14 تا 17 برپاست.

در سالن شماره 6 از ساعت 14 تا 18 به ترتیب کارگاه‌های شرکت تهران شیمی: ارتباطات درون‌تنی و برون‌تنی

با حضور بردیا جمالی، شرکت سیناژن: محصولات دارویی بایوسمیلار: مسائل کیفی، با حضور خشایار روشن ضمیر و کارگاه شرکتی با موضوع  از دیتای فردی بیماران تا ارزیابی جهانی با حضور اعتماد رضایی برگزار می‌شود.

در سالن شماره 7، از ساعت 14 تا 16، کارگاه اصول ایمنی و الزامات قانونی ارزیابی سمیت محصولات حوزه سلامت، با حضور  سپیده اربابی برپاست.

 

کارگاه‌های داروسازی روز دوم

در دومین روز از نمایشگاه؛ سه‌شنبه سوم مهرماه، در سالن شماره 1 از ساعت 9:30 تا 11:30 پانل پرسش و پاسخ دانشجویی

با سر فصل آماده‌سازی علمی و مهارتی دانشجویان جهت ورود به بازار کار با حضور عباس کبریایی‌زاده و از ساعت 14 تا 16 پانل صنعت داروسازی چالش‌ها و راهکارها برگزار می‌شود. همچنین در همین سالن و در ساعت 16 تا 18 مجمع عمومی سالانه سندیکای صاحبان صنایع است.

در سالن شماره دو؛ کارگاه، معتبرسازی فرآیند تولید فرآورده‌های دارویی (محصول نهایی) با حضور معصومه کنعانی، سایه مجذوب و دکتر سعید شاهمیری و کارگاه مقررات PIC/S با حضور مصطفی کریمی و زهره بزاز، به ترتیب در ساعت‌های 9:30 تا 12:30 و 14 تا 16 برپاست. آخرین کارگاه این سالن کاربرد کامپیوتر در صنعت داروسازی است با حضور حبیب رمضان زاده که در ساعت 16 تا 18 برپا می شود.

در سالن شماره سه؛ کارگاه بازاریابی دیجیتال Marketing Digital با حضور بهروز ناصرالمعمار در ساعت 9:30 تا 11:30 و کارگاه برندینگ در صنعت دارو با حضور دکتر امیرعلی شیرازی و بهروز ناصرالمعمار در ساعت 11:30 تا 12:30 و کارگاه آشنایی نوآورانه با آینده کسب و کار در صنایع آرایشی و بهداشتی با حضور محمد بقایی در ساعت 14 تا 16 برگزار می شود.

در این روز و در سالن شماره چهار؛ دو کارگاه روش‌های تأمین مالی در صنعت دارو، با دبیری دکتر محمد رضوانی فر و آشنایی با مقررات ثبت دارو و مواد اولیه دارویی در اروپا با حضور فرنوش علیپور، Dr.Ricardo Andrade و Dr.Cesar Goncalves، به ترتیب در ساعت‌های 9:30 تا 12:30 و 14 تا 16 برپاست.

برنامه سالن شماره 5 با گارگاه تولید فرآورده‌های بیولوژیک از سلول تا بسته‌بندی و با حضور فاطمه دوامی، در ساعت 9:30 تا 12:30 آغاز و با کارگاه نحوه انجام مطالعات مقایسه‌ای در فرآورده‌های بیولوژیک با حضور سید شهاب موسوی مطلق در ساعت 14 تا 16 ادامه پیدا می کند.

سالن شماره 6، در این روز شلوغ‌ترین برنامه را دارد و 4 کارگاه در آن برگزار می‌شود، کارگاه شرکتی  با عنوان اهمیت کنترل کیفیت در داروهای بیوتکنولوژیک با حضور زمرد نوری، کارگاه شرکتی با عنوان فناوری‌های نوین در ساخت داروهای اونکولوژی تزریقی با حضور Zhang Haibin و Zou Jun، کارگاه داروشیشه با عنوان، مزایای استفاده از لوله‌های بروسیلیکات خنثی برای محصولات تزریقی با حضور مهرداد حبیبی و کارگاه شرکتی با سرفصل برنامه‌ریزی استراتژیک در صنعت فارما و با حضور بهروز ناصرالمعمار و کارگاه شرکتی با عنوان، آخرین بروزرسانی اطلاعات فارماکوویژلانس و گزارش‌های ادواری ایمنی PSUR با حضور مهدی پور به ترتیب از ساعت 9:30 تا 16 برگزار می‌شوند، همچنین ساعت 16 تا 17 شرکت توان تدبیر پویا، کارگاهی با عنوان، کشت سلولی دورن ایزولاتور توسط انکیباتورهای قابل جابه‌جایی و با حضور Mirko tassirani برگزار می شود و ساعت 17 تا 18 به گروه داروسازی برکت اختصاص یافته است.

 

کارگاه با خبرنویسی و تولید محتوا رسانه‌ ها

سالن شماره 7، در این روز، سه کارگاه متفاوت را که دو مورد آن مرتبط با نمایشگاه کتاب و رسانه است؛ برگزار می‌کند.

اولین کارگاه با عنوان خبرنویسی و تولید محتوا برای رسانه‌های نوشتاری و دیجیتالی است که با حضور امیر صدری، احسان رضایی و حمیدرضا نمازی، در ساعت 9:30 تا 11:30، کارگاه شناخت رسانه‌های جدید و تولید محتوای PR در حوزه سلامت با حضور  شادمهر راستین و امیر صدری در ساعت 11:30 تا 12:30 و کارگاه نشست روسای انجمن‌های علوم پزشکی، دارویی و نماینده سندیکای صاحبان صنایع داروهای انسانی ایران و سازمان غذا و دارو، در ساعت 14 تا 16 برگزار می‌شود.

همچنین در این سالن از ساعت 16 تا 17 به برنامه معرفی اپلیکیشن mPharma ( ارائه‌دهنده خدمات هوشمند در صنعت دارو) اختصاص یافته است.

 

کارگاه‌های داروسازی روز سوم

در آخرین روز از نمایشگاه ایران فارما 16 کارگاه تخصصی برگزار می‌شود. در سالن شماره 1؛ از ساعت 9:30 تا 12:30 سمینار تحلیل اقتصادی مدیریتی صنعت داروسازی ایران با حضور دکتر عباس کبریایی زاده، محمد رضوانی فر، عبده زاده، نجفی، نمکی و  جمشیدی، برگزار می‌شود.

در سالن شماره 2 کارگاه کاربرد کامپیوتر در صنعت داروسازی، با حضور سعید تفرشی، در ساعت 9:30 تا 12:30 و کارگاه اصول پایه فرمولاسیون مواد آرایشی- بهداشتی با حضور حمیدرضا آشتیانی در ساعت 14 تا 16 است.

در سالن شماره 3، دو کارگاه IVIC ارتباطات درون‌تنی و برون‌تنی با حضور بردیا جمالی، یلدا اردکانی و کارگاه تجاری‌سازی و مالکیت فکری در صنعت دارو با حضور فرید درکوش به ترتیب در ساعت 9:30 تا 12:30 و 14 تا 16 برپا است.

در سالن شماره 4، از ساعت 9:30 تا 12:30، کارگاه ناخالصی‌ها در مواد و محصولات دارویی‌ با حضور مریم شکرچی و کارگاه نقش صنعت در ایجاد و گسترش دانشگاه نسل سوم به دبیری علیرضا وطن‌آرا و حضور علی مهرآمیزی برپا خواهد شد.

در سالن شماره 5، از ساعت 9:30 تا 12:30 کارگاه چشم‌انداز فرآورده‌های پروبیوتیک در صنعت دارویی کشور با حضور ایمان ایرانمنش، محمدرضا فاضلی، امیرعلی شیرازی، محمد محمدی، مهندس محسنی، معصومه کنعانی، ماندانا نائیلی و مریم تاج‌آبادی و در ساعت 14 تا 16، کارگاه اتوماسیون وضعیت موجودی با حضور اکبر عبدالهی اصل برگزار می‌شود.

در سالن شماره 6، از ساعت 9:30 تا 10:30  کارگاه فرآیند یک مستندسازی خوب و اصولی با حضور قزل‌گو، در ساعت 10:30 تا 11:30، کارگاه استراتژی‌های لزوم بازاریابی در صنعت دارو با حضور علیرضا خاتمی و ساعت 11:30 تا 12:30،کارگاه تکنولوژی ایزولاتورها با حضور Mirko Tassirani و در ساعت 14 تا 15 کارگاه اصول پایه تولید داروهای بیولوژیک با حضور مهران منتجبی و در آخر، در ساعت 15 تا 16، شرکت پیشرو صنعت، کارگاهی در این سالن خواهد داشت.

سالن شماره 7؛ در این روز پانل نقش استارت آپ‌ها در صنعت داروسازی با دبیری اکبر عبدالهی‌اصل، در ساعت 9:30 تا 11:30 و کارگاه طراحی دارو با روش‌های ساختاری و QSAR با حضور مسعود امانلو و کوثر باقر زاده در ساعت 11:30 تا 12:30 برگزار می‌شود.فانا

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو + هفده =

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.